IL-WX-10P-HF-HD-S-BE JAE
  • More about IL-WX-10P-HF-HD-S-BE JAE
    IL-WX-10P-HF-HD-S-BE JAE
    IL-WX-10P-HF-HD-S-BE is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-WX-10P-HF-HD-S-BE is described as CONN 10POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS