IL-WX-10P-HF-HD-S-B-E1000E JAE
  • More about IL-WX-10P-HF-HD-S-B-E1000E JAE
    IL-WX-10P-HF-HD-S-B-E1000E JAE
    IL-WX-10P-HF-HD-S-B-E1000E is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-WX-10P-HF-HD-S-B-E1000E is described as CONN 10POS 0.8MM SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL