IL-S-14P-S2L2-EF JAE
  • More about IL-S-14P-S2L2-EF JAE
    IL-S-14P-S2L2-EF JAE
    IL-S-14P-S2L2-EF is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-S-14P-S2L2-EF is described as CONN HEADER 2.0MM 14POS TIN R/A. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE