IL-S-12P-S2T2-EF JAE
  • More about IL-S-12P-S2T2-EF JAE
    IL-S-12P-S2T2-EF JAE
    IL-S-12P-S2T2-EF is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. IL-S-12P-S2T2-EF is described as CONN HEADER 2.0MM 12POS TIN. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X