FI-XB30SSRLA-HF16 JAE
  • More about FI-XB30SSRLA-HF16 JAE
    FI-XB30SSRLA-HF16 JAE
    FI-XB30SSRLA-HF16 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-XB30SSRLA-HF16 is described as CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X