FI-XB30SSRL-HF16 JAE
  • More about FI-XB30SSRL-HF16 JAE
    FI-XB30SSRL-HF16 JAE
    FI-XB30SSRL-HF16 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-XB30SSRL-HF16 is described as CONN RCPT 30POS 1.0MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM