FI-XB30SSL-HF15 JAE
  • More about FI-XB30SSL-HF15 JAE
    FI-XB30SSL-HF15 JAE
    FI-XB30SSL-HF15 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-XB30SSL-HF15 is described as CONN RCPT 30POS 1.0MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"