FI-TWE31PB-VF-E1400 JAE
  • More about FI-TWE31PB-VF-E1400 JAE
    FI-TWE31PB-VF-E1400 JAE
    FI-TWE31PB-VF-E1400 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. FI-TWE31PB-VF-E1400 is described as CONN RCPT 1.25MM 31POS SMD GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"