FI-R51S-HF JAE
  • More about FI-R51S-HF JAE
    FI-R51S-HF JAE
    FI-R51S-HF is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-R51S-HF is described as CONN RCPT 51POS R/A 0.5MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"