FI-JW50S-VF16-100 JAE
  • More about FI-JW50S-VF16-100 JAE
    FI-JW50S-VF16-100 JAE
    FI-JW50S-VF16-100 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-JW50S-VF16-100 is described as CONN RECPT 0.3MM FINE COAX 50POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"