FI-JW40C-SH1-100 JAE
  • More about FI-JW40C-SH1-100 JAE
    FI-JW40C-SH1-100 JAE
    FI-JW40C-SH1-100 is manufactured by JAE and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. FI-JW40C-SH1-100 is described as COVER SHELL 0.3MM 40POS COAX. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Rectangular Connector Accessories from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Accessories
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE