FI-JW30C-CGB-S1-90000 JAE
  • More about FI-JW30C-CGB-S1-90000 JAE
    FI-JW30C-CGB-S1-90000 JAE
    FI-JW30C-CGB-S1-90000 is manufactured by JAE and is categorized in the Rectangular Connector Accessories category. FI-JW30C-CGB-S1-90000 is described as CONN COVER 0.3MM 30POS FINE COAX. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Rectangular Connector Accessories from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Accessories
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM