FI-JP40S-VF10-R300 JAE
  • More about FI-JP40S-VF10-R300 JAE
    FI-JP40S-VF10-R300 JAE
    FI-JP40S-VF10-R300 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-JP40S-VF10-R300 is described as 0.25MM 40POS FINE COAX RECEPT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE