FI-JH30S-HF10-R3000 JAE
  • More about FI-JH30S-HF10-R3000 JAE
    FI-JH30S-HF10-R3000 JAE
    FI-JH30S-HF10-R3000 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-JH30S-HF10-R3000 is described as CONN WIRE TO BOARD 0.4MM 30POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V