FI-J40C5-T3000 JAE
  • More about FI-J40C5-T3000 JAE
    FI-J40C5-T3000 JAE
    FI-J40C5-T3000 is manufactured by JAE and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. FI-J40C5-T3000 is described as CONN PLUG 0.4MM 40POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F