FI-G30S-VF25-R3000 JAE
  • More about FI-G30S-VF25-R3000 JAE
    FI-G30S-VF25-R3000 JAE
    FI-G30S-VF25-R3000 is manufactured by JAE and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. FI-G30S-VF25-R3000 is described as CONN BOARD SIDE 30POS 0.5MM SMD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK