DR-12-2PC-F0-1 JAE
  • More about DR-12-2PC-F0-1 JAE
    DR-12-2PC-F0-1 JAE
    DR-12-2PC-F0-1 is manufactured by JAE and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. DR-12-2PC-F0-1 is described as CONN PLUG 12POS HOUSING 2.54MM. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE