DP3RB20RU05JQR400 JAE
  • Part Number: DP3RB20RU05JQR400
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN SERIAL I/O RCPT 20POS SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DP3RB20RU05JQR400 JAE
    DP3RB20RU05JQR400 JAE
    DP3RB20RU05JQR400 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DP3RB20RU05JQR400 is described as CONN SERIAL I/O RCPT 20POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM