DP3R020SU32JQR400 JAE
  • Part Number: DP3R020SU32JQR400
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN SERIAL I/O RCPT 20POS SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DP3R020SU32JQR400 JAE
    DP3R020SU32JQR400 JAE
    DP3R020SU32JQR400 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DP3R020SU32JQR400 is described as CONN SERIAL I/O RCPT 20POS SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V