DP1RD20JS5R400 JAE
  • More about DP1RD20JS5R400 JAE
    DP1RD20JS5R400 JAE
    DP1RD20JS5R400 is manufactured by JAE and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. DP1RD20JS5R400 is described as CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH