DP1RD20JQ1 JAE
  • More about DP1RD20JQ1 JAE
    DP1RD20JQ1 JAE
    DP1RD20JQ1 is manufactured by JAE and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. DP1RD20JQ1 is described as CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> USB/DVI/HDMI Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  USB/DVI/HDMI Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK