DP1R020NQ1 JAE
  • More about DP1R020NQ1 JAE
    DP1R020NQ1 JAE
    DP1R020NQ1 is manufactured by JAE and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. DP1R020NQ1 is described as CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> USB/DVI/HDMI Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  USB/DVI/HDMI Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM