DP1R020JQ2 JAE
  • More about DP1R020JQ2 JAE
    DP1R020JQ2 JAE
    DP1R020JQ2 is manufactured by JAE and is categorized in the USB/DVI/HDMI Connectors category. DP1R020JQ2 is described as CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> USB/DVI/HDMI Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  USB/DVI/HDMI Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"