DG1R025HSAE250 JAE
  • Part Number: DG1R025HSAE250
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 25POS R/A INFINIBAND
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DG1R025HSAE250 JAE
    DG1R025HSAE250 JAE
    DG1R025HSAE250 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DG1R025HSAE250 is described as CONN RCPT 25POS R/A INFINIBAND. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ