DD2R080JP1R700 JAE
  • Part Number: DD2R080JP1R700
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 80POS 0.5MM R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DD2R080JP1R700 JAE
    DD2R080JP1R700 JAE
    DD2R080JP1R700 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DD2R080JP1R700 is described as CONN RCPT 80POS 0.5MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1029 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY RETAINING STRAP
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB