DD2R040HP2R1000 JAE
  • Part Number: DD2R040HP2R1000
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 40POS 0.5MM R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DD2R040HP2R1000 JAE
    DD2R040HP2R1000 JAE
    DD2R040HP2R1000 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DD2R040HP2R1000 is described as CONN RCPT 40POS 0.5MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM