DD1R030JA5R1300 JAE
  • Part Number: DD1R030JA5R1300
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN PLUG 30POS 0.5MM
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DD1R030JA5R1300 JAE
    DD1R030JA5R1300 JAE
    DD1R030JA5R1300 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DD1R030JA5R1300 is described as CONN PLUG 30POS 0.5MM. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM