DD1R030HA1R1300 JAE
  • Part Number: DD1R030HA1R1300
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RCPT 30POS 0.5MM R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DD1R030HA1R1300 JAE
    DD1R030HA1R1300 JAE
    DD1R030HA1R1300 is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DD1R030HA1R1300 is described as CONN RCPT 30POS 0.5MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by JAE
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL