DALC-J15SAF-23L9E JAE
  • Part Number: DALC-J15SAF-23L9E
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Category: D-Sub Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM