DA1R026L91E JAE
  • Part Number: DA1R026L91E
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RECEPT 26POS 0.6MM R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DA1R026L91E JAE
    DA1R026L91E JAE
    DA1R026L91E is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DA1R026L91E is described as CONN RECEPT 26POS 0.6MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM