DA1R018H91E JAE
  • Part Number: DA1R018H91E
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN RECEPT 18POS 0.6MM R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DA1R018H91E JAE
    DA1R018H91E JAE
    DA1R018H91E is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DA1R018H91E is described as CONN RECEPT 18POS 0.6MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS