DA1B018H93E JAE
  • Part Number: DA1B018H93E
  • Manufacturer Name: JAE
  • Description: CONN PLUG 18POS 0.6MM R/A SMD
  • Category: Pluggable Connectors
  • Status:
  • More about DA1B018H93E JAE
    DA1B018H93E JAE
    DA1B018H93E is manufactured by JAE and is categorized in the Pluggable Connectors category. DA1B018H93E is described as CONN PLUG 18POS 0.6MM R/A SMD. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V