ISL12030IBZ-T Intersil
  • Part Number: ISL12030IBZ-T
  • Manufacturer Name: Intersil
  • Description: IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
  • Category: Real-Time Clocks
  • Status:
  • Available: 2,773
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    View
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH