TZ600N16KOFHPSA1 Infineon
  • Part Number: TZ600N16KOFHPSA1
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: THYRISTOR MODULE 1600V 600A
  • Category: SCR Modules
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK