TT520N22KOFHPSA2 Infineon
  • Part Number: TT520N22KOFHPSA2
  • Manufacturer Name: Infineon
  • Description: THYRISTOR MODULE 2200V 520A
  • Category: SCR Modules
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM