SDP10S30 Infineon
  • More about SDP10S30 Infineon
    SDP10S30 Infineon
    SDP10S30 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. SDP10S30 is described as DIODE SCHOTTKY 300V 10A TO220-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK