IDW20G65C5FKSA1 Infineon
  • Available: 122
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDW20G65C5FKSA1 Infineon
    IDW20G65C5FKSA1 Infineon
    IDW20G65C5FKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDW20G65C5FKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 650V 20A TO247-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE