IDW15S120FKSA1 Infineon
  • More about IDW15S120FKSA1 Infineon
    IDW15S120FKSA1 Infineon
    IDW15S120FKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDW15S120FKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 1200V 15A TO247-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V