IDW10S120FKSA1 Infineon
  • More about IDW10S120FKSA1 Infineon
    IDW10S120FKSA1 Infineon
    IDW10S120FKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDW10S120FKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 1200V 10A TO247-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V