IDW10G65C5FKSA1 Infineon
  • Available: 211
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDW10G65C5FKSA1 Infineon
    IDW10G65C5FKSA1 Infineon
    IDW10G65C5FKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDW10G65C5FKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO247-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ