IDV30E65D2XKSA1 Infineon
  • More about IDV30E65D2XKSA1 Infineon
    IDV30E65D2XKSA1 Infineon
    IDV30E65D2XKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDV30E65D2XKSA1 is described as DIODE GEN PURP 650V 30A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"