IDV15E65D2XKSA1 Infineon
  • Available: 699
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDV15E65D2XKSA1 Infineon
    IDV15E65D2XKSA1 Infineon
    IDV15E65D2XKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDV15E65D2XKSA1 is described as DIODE GEN PURP 650V 15A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V