IDH16G65C5XKSA1 Infineon
  • Available: 35
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDH16G65C5XKSA1 Infineon
    IDH16G65C5XKSA1 Infineon
    IDH16G65C5XKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDH16G65C5XKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 650V 16A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A