IDH15S120AKSA1 Infineon
  • Available: 464
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDH15S120AKSA1 Infineon
    IDH15S120AKSA1 Infineon
    IDH15S120AKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDH15S120AKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 1200V 15A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK