IDH12S60CAKSA1 Infineon
  • Available: 159
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDH12S60CAKSA1 Infineon
    IDH12S60CAKSA1 Infineon
    IDH12S60CAKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDH12S60CAKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 600V 12A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH