IDH12G65C6XKSA1 Infineon
  • Available: 6
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDH12G65C6XKSA1 Infineon
    IDH12G65C6XKSA1 Infineon
    IDH12G65C6XKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDH12G65C6XKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 650V 27A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE