IDH10S60CAKSA1 Infineon
  • More about IDH10S60CAKSA1 Infineon
    IDH10S60CAKSA1 Infineon
    IDH10S60CAKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDH10S60CAKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 600V 10A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS