IDH10S120AKSA1 Infineon
  • Available: 187
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDH10S120AKSA1 Infineon
    IDH10S120AKSA1 Infineon
    IDH10S120AKSA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDH10S120AKSA1 is described as DIODE SCHOTTKY 1200V 10A TO220-2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE