IDD12SG60CXTMA1 Infineon
  • More about IDD12SG60CXTMA1 Infineon
    IDD12SG60CXTMA1 Infineon
    IDD12SG60CXTMA1 is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDD12SG60CXTMA1 is described as DIODE SCHOTTKY 600V 12A TO252-3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM