IDB10S60C Infineon
  • Available: 5,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about IDB10S60C Infineon
    IDB10S60C Infineon
    IDB10S60C is manufactured by Infineon and is categorized in the Zener Single Diodes category. IDB10S60C is described as DIODE SILICON 600V 10A D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Infineon
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"